להרשמה ופרטים נוספים:

קורסי הצילום שלי בפלורנטין

בשכונת פלורנטין הצבעונית, בכיתה קטנה ומלאת השראה, אני מעביר קורסי צילום במגוון רמות, באווירה ביתית ומהנה, ובמחירים נוחים.

לומדים לצלם ב-6 מפגשים- קורסים עניינים ומזורזים. כאן מתמקדים בתאכלס!

סיורי צילום באיזורים המרהיבים של העיר- יפו העתיקה, שכונת פלורנטין הצבעונית, בני ברק, פארק הירקון ועוד.

קבוצות קטנות - עד 10 תלמידים, יחס אישי ומענה לכל שאלה במהלך הקורס ולאחריו. 

לפרטים נוספים על הקורסים השונים- לחצו על התמונות למטה

 

שיעורי צילום במתנה!

התחילו כבר עכשיו ללמוד כיצד לצלם תמונות מוצלחות יותר, בכל סוג של מצלמה, אפילו בסמארטפון!

*לצפיה בשיעורים, לחצו על התמונות.

*למעבר בין השיעורים- גללו ימינה.

תלמידים ממליצים:

אנה גלייזר

"עשיתי אצל בעז מספר קורסים - קורס צילום בסיסי, שבו הרגשתי שנסגרים לי הרבה חורים שהיו בנוגע לידע תיאורטי, תפעול המצלמה וחוקי קומפוזיציה בסיסיים. עשיתי גם קורס צילום למתקדמים, בו כל שיעור הוקדש לטכניקה וסגנונות צילום שונים. בכ"א משני קורסי הצילום יצאנו לשני סיורים מעשיים בשטח, בהם תרגלנו יישום של הטכניקות שלמדנו בשיעור, וכל זה בליווי צמוד של בעז - חווייתי, מעשיר ופשוט כיף! בנוסף עשיתי גם סדנת עריכת תמונה מזורז, שבעזרתה אני מצליחה לתת טאצ' סופי ויפה לתמונות. כל השיעורים מועברים באווירה קלילה, נעימה והכי חשוב - אישית, יש תשומת לב לכל אחד ולכל שאלה/בעיה. מעבר לזה, בעז תמיד נשאר זמין לשאלות והתייעצויות מקצועיות גם לאחר סיום הקורס, אז תמיד יש למי לפנות. בקיצור, מומלץ בחום!!!"

אסף שן

"יש בקורס הזה את כל מה שמתחיל צריך - המון סגנונות צילום, הכוונה אישית, אוירה טובה, המון סיורים והדרכה מקצועית. יצאתי מהקורס עם ניסיון בהמון יכולות וטכניקות שחשבתי ששמורים רק למקצוענים. זאת נקודת פתיחה מושלמת לכל מי שכמוני, תמיד ראה תמונות יפות של אחרים ורצה לדעת גם. יש אנשים שנולדו ללמד אחרים - ובועז הוא אחד מהם"

ערן אביב

"אחרי המלצות מחברים ורצון ללמוד צילום נרשמתי לקורס המתחילים אצל בעז, ואכן המליצו מעולה. הקורס עובר בצורה נעימה ומקצועית. הנסיון של בעז משרה ביטחון ונותן להכנס לעולם ללא חשש. החומר שעובר מכסה את כל מה שצריך כדי להיות צלם מתחיל ברמה טובה. כמובן שהמשכתי לקורס מתקדמים איתו. בקיצור ממליץ בחום כמו שהמליצו לי"

דור סבג

"עשיתי אצל בעז שני קורסים: סדנת לייטרום וקורס צילום למתקדמים. הסדנא היתה מעולה וממש חשפה אותי לעולם של עריכת התמונה, בעז העביר הכל בצורה ברורה מאוד עם המון הדגמות. רק בזכות הסדנא נהייתה לי מוטיבציה ענקית ללמוד ולהכנס לתוך התוכנה הזו. ממליץ מאוד למי שלא בקיא בתוכנה או מחפש דלת לתוכנה הזו- לכו לבעז. קורס המתקדמים היה כיפי וחוויתי, מלא במגוון רב של תחומי צילום והתנסות חדשים. בעז שופע ידע וניסיון ודאג שכולם יוכלו להתנסות בהכל מספר פעמים. ממליץ בחום למי שרוצה להרחיב את האופקים שלו בצילום או מרגיש שהוא קצת תקוע בצילום. באופן כללי, בעז מסביר הכל בצורה מאוד פשוטה, משתמש במצגות מאוד טובות. בעז בעל ידע וניסיון רבים, גם טכנית וגם מבחינה אומנותית. הקבוצות קטנות, וכל אחד מקבל יחס אישי וצמוד עד שהוא מבין הכל בצורה טובה. הכל נעשה באווירה קלילה וכיפית שעוזרת ללמוד. רוצה לציין שנעזרתי בבעז גם אחרי הקורס בכל מיני שאלות שצצו והוא תמיד היה נכון לעזור ולהכווין אותי. בקיצור, אל תפספסו אותו!"

 להרשמה ופרטים נוספים:

  • פייסבוק גדול
  • אינסטה גדול2
  • מייל גדול ריבועי חדש סופי

© 2020 by Boaz Fradkin, Tel Aviv, Israel