אהלן!


אני בעז פרדקין, בן 30, גר בתל-אביב.
צלם, כלכלן ומורה לצילום.
מעדיף לצלם מאשר לכלכל :)

את המצלמה הראשונה רכשתי בגיל 17, מתוך סקרנות ולמטרת תחביב.
עם הזמן, כשהשם משפחה שלך הופך להיות "הצלם", אז אתה יודע שלקחת 
את התחביב שלך רחוק מידי.

כמה שנים וכמה מצלמות לאחר מכן כבר מצאתי את עצמי עובד למחייתי בצילום. צילום אירועים, עסקים, חיי לילה, הופעות, מזון, עמותות וגם תיעוד הרפתקאות שונות מסביב לעולם. העיקר לגוון ושלא ישעמם.

בסופו של דבר, בתור צלם, כשאתה מגיע לגיל שבו כולם סביבך מתחילים להתחתן, הקפיצה למים העמוקים לרוב לא תאחר תבוא...

יום החתונה הוא יום עמוס ברגעי שיא ואושר, אירוע מורכב עם משמעות גדולה ועם הרבה פרטים קטנים. הרבה רגשות ותחושת אהבה צפים במהלך יום זה, תפקידי הוא לנצור עבורכם את כל אלו. מה שאני הכי אוהב בצילומי חתונה זה את האפשרות להביא לידי ביטוי את הסגנון שלי בתיעוד היום החשוב שלכם. אני מאמין בגיוון ויחודיות. כמו שכל זוג הוא שונה ומיוחד, כך גם צריך להיות תיעוד החתונה. בלי העמדות בנאליות שחוזרות על עצמן, בלי למחזר לוקיישנים חרושים ומאוסים ובלי לצפות מאף זוג להיות דוגמני מסלול.

אתם זה אתם, רק תשתדלו להנות מהיום המיוחד שלכם, אני אעשה את השאר ;)

 

לפני כ-5 שנים, מתוך רצון עז ללמד ולשתף את הידע והניסיון שרכשתי עם השנים, פתחתי את קורס הצילום הראשון שלי, בחצר ביתי דאז בבאר שבע. מאז ועד היום, הקורסים התרחבו והתעצבו, התווספו סיורי צילום מרתקים ברחבי ת"א, קורסי מתקדמים עם תכנים מגוונים וסדנאות עיבוד תמונה.
הדברים שהכי חשובים לי כמורה הם העברת ידע והשראה מתוך ניסיון אישי כצלם, מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד, וכמובן- יצירת אווירה נוחה ומהנה בקורס. אצלנו אין יחסי מורה-תלמיד, כאן כולנו חברים :)

 

מוזמנים ליצור איתי קשר בכל ענין שהוא.
באהבה,
בעז הצלם :)

  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

© 2019 by Boaz Fradkin